Warszawa -> Katalog Firm ->

Budownictwo Warszawa


 

Strona: 1 z 1
Rakowiecka 36/118, 02-532 Warszawa
tel. 22 646 50 55
Budownictwo Warszawa - ABRA - Nieruchomości
Vogla 41/4, 02-990 Warszawa
tel. (22) 840-32-81
Budownictwo Warszawa - Edmar Edyta Czerkawska-Ejsmont
Kazury 10 m. 18, 02-795 Warszawa
tel. 226490433
Budownictwo Warszawa - GEONIKOM S. C. geodeta uprawniony
Kleszczowa 18, 02-485 Warszawa
tel. (22) 351-06-20
Budownictwo Warszawa - Omnires sp. z o. o.
Trakt Lubelski 339/2, 04-667 Warszawa
tel. (22) 812-45-56
Budownictwo Warszawa - REMWAR Sp. z o.o.
Chełmżyńska 27/35, 04-247 Warszawa
tel. 226702272
Budownictwo Warszawa - Twoja Kuchnia
Dunukowskiego 8/25, 02-784 Warszawa
kom. 602475257
Budownictwo Warszawa - Usługi Geodezyjne GEOS
Magiera 30/31, 01-856 Warszawa
tel. 226397955
Budownictwo Warszawa - Usługi Geodezyjne Mariusz Mateńka

Strona: 1 z 1

Jeżeli chcą Państwo kupić, sprzedać, wynająć bądź zamienić nieruchomość. Przekonaj się że agencje nieruchomości są najlepszym sposobem na profesjonalną realizację własnych inwestycji.
Znajdą tu Państwo firmy zajmujące się profesjonalnym montażem urządzeń elektronicznych takich jak: monitoring, kontrola dostępu, domofony i inne. Wszystko to dla naszej wygodny i ochrony.
W tym dziale znajdziesz firmy specjalizujące się m. in. w projektowaniu i aranżacji wnętrz jak również tworzeniem projektów domów, stajni, garaży i innych pomieszczeń.
Chcesz odnowić i upiększyć swoje podwórze? W tej zakładce znajdziesz adresy firm, które zajmują się świadczeniem usług brukarskich tj. układanie kostki czy krawężnika bądź podbudowy pod roboty brukarskie.
Tutaj znajdziemy firmy, które zajmują się budową mieszkań. Specjalizują się one w budowaniu domków jednorodzinnych czy bloków.
W tej zakładce znajdują się potężne firmy budowlane, które zajmują się przede wszystkim budownictwem przemysłowym.
Tu znajdą Państwo adresy firm, które zajmują się pokrywaniem i naprawianiem dachów. Najczęściej okrycia dachowe wykonuję się za pomocą dachówki i blacho-dachówki.
W tej zakładce znajdziecie konkretne oferty mieszkań i domów jak również szczegółowe informacje na temat wybranej oferty nieruchomości, promocjach czy nowych inwestycjach.
Jeśli szukasz firmy, która rzetelnie wykona rozbiórkę budynków mieszkalnych, hal czy fabryk, a następnie zajmie się recyklingiem bądź przyjmie odpady betonowe to w tej zakładce znajdują się ich adresy.
Jeśli istotne jest dla Państwa bezpieczeństwo instalacji elektrycznej to doskonale trafiliście. W tym dziale będziecie mogli skorzystać z usług elektrycznych dużych jak i małych firm.
W tej zakładce znajdują się firmy specjalizujące się w realizacji procesów budowlanych od ich samego początku do uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Tu na pewno znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.
Jeżeli chcą Państwo zapewnić sobie bezpieczeństwo i pewność w zakresie geodezyjnej obsługi inwestycji i nieruchomości to zapraszamy do skontaktowania się z tymi firmami i skorzystania z ich ofert.
W tym dziale znajdą Państo firmy zajmujące się glazurą jak również terakotą w Warszawie i okolicach miasta. Wszystkie firmy w tej zakładce oferują dobrej jakości produkty.
W tym dziale znajdą Państwo firmy które na pewno sprostają waszym oczekiwaniom - zajmują się one montażem, eksploatacją i serwisem stacjonarnych urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych.
W tym dziale znajdziemy firmy zajmujące się sprzedają jak i produkcją kominków.
Znajdziecie tu sklepy i hurtownie zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych. Po zakupach w tych sklepach będziecie zadowoleni z towaru jak i obsługi.
Obecnie do ogrzania naszych mieszkań możemy użyć tradycyjnych metod tj. ogrzewanie centralne, ale i nowoczesne - solary, pompy ciepła. Tu znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.
Planujesz budowę domu, ogrodzenia bądź chcesz kupić żwir, aby utwardzić nawierzchnię drogi? Pod tymi adresami znajdziesz firmy, które zajmują się sprzedażą żwiru i piasku.
Jeśli jesteś w trakcie remontu bądź sprzątasz teren swojej posesji z niepotrzebnych już dla siebie rzeczy to w tej zakładce znajdziesz adresy firm, które wynajmują kontenery na gruzy i odpady.
Planujesz naprawę dachu, bądź szukasz hurtowni lub sklepu, aby uzupełnić asortyment w swojej firmie budowlanej? W tej zakładce znajdziesz adresy wszystkich sklepów w twojej okolicy.
W tej zakładce znajdziesz adresy sklepów hydraulicznych w których dostępny jest ogromny wybór sprzętu i wyposażenia hydraulicznego. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Znajdziecie tu Państwo wiadomości dotyczące Spółdzielni, oferty dotyczące administrowania i zarządzania nieruchomościami, oraz wiele innych pożytecznych informacji.
Chcesz mieć oryginalne i jedyne w swoim rodzaju wnętrze swojego domu czy mieszkania? Pod tymi adresami znajdziesz firmy, które wykonają każde Twoje zamówienie na meble, drzwi czy okna.
Zakładka ta prezentuje firmy, które specjalizują się w budowaniu i stawieniu studni na terenie prywatnym czy też zakładach pracy.
Na pewno już nie raz, każdy z nas był w sytuacji awaryjnej, bo na przykład coś się popsuło i nie potrafiliśmy tego sami naprawić. W tej zakładce znajdziemy adresy ślusarzy którzy pomogą nam w takiej sytuacji.

ABRA - Nieruchomości
5+
Obsługa: 6
Oferta: 5
Pomoc merytoryczna: 6
Prowizje i opłaty: 4
Ocena ogólna: 5
Średnia ocena: 5.2
Korzystałem z usług firmy ABRA przy zakupie mieszkania. Okazano mi dużo cierpliwości i pomocy przy wyborze wskazując zarówne złe jak i dobre strony prezentowanych ofert. Profesjonalna, bardzo miła i sympatyczna obsługa. Polecam Marek P.
Marek (mężczyzna, wiek: 48)
Polecam innym: tak
Termin skorzystania: czerwiec 2016r.
Zakład Remontowo-Budowlany Marek Pieniążek
Kafelki w kuchni
Obsługa: 1
Ocena ogólna: 1
Średnia ocena: 1.0
Kafelki w kuchni. Pierwsze podejście - płytki ułożone tak krzywo że trzeba było skuć i kupić nowe. Drugie podejście - po niecałych 2 latach ponad połowa płytek nie trzyma się ściany tylko sąsiednich. Kilka odpadło. Porszę uważać na tego Pana.
Klient (mężczyzna, wiek: 68)
Polecam innym: nie
Termin skorzystania: 2014
Domańska & Popkowski Nieruchomości s.c.
Domańska & Popkowski Nieruchomości s.c.
Obsługa: 4
Oferta: 4
Pomoc merytoryczna: 4
Prowizje i opłaty: 4
Ocena ogólna: 4
Średnia ocena: 4.0
Polecamy się przy kupnie / sprzedaży i najmie / wynajmie nieruchomości w Warszawie, Piasecznie, Konstancinie, Zakopanem, Wildze - rekreacja (pow. garwoliński)
Brak
Polecam innym: tak
Termin skorzystania: 27-02-2013

NA MAPIE KATEGORIA BUDOWNICTWO W WARSZAWIE
Budownictwo Warszawa - wystarczy kliknąć w nazwę firmy, aby zlokalizować dokładne położenie interesującej nas działalności bądź instytucji czyli Budownictwo z Warszawy jak i okolic miasta.
Kontakt
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2019
Strona wykorzystuje cookie. Korzystając z niej akceptujesz ten fakt.
Projektowanie stron internetowych